Slogan...

  • Telefon 0 543 550 09 44

  • Eposta info@emreotolastik.com

Hakkımızda

 

 

EMRE OTO LASTİK: ELbistan ve bölgesinde oto lastiği ve jant seçenekleri ile aranılan ve tercih edilen, tek adres ünvanına sahip olan EMRE OTO LASTİK Ve Ant Dünyası 25. Hizmet Yılını Onurla Ve Mutlulukla kutluyor.

Aradan geçen çeyrek asır boyunca hizmet alanın  da daima aranılan adres olan EMRE OTO Lastik Ve Jant Dünyası bu ünvana layık Olmanın Gurunu yaşıyor.

Daima genç,dinamik,güler yüzlü ve tecrübeli personel ile ELBİSTAN Ve bölge halkına hizmet sunan EMRE OTO LASTİK Ve Jant Dünyası Genişlettiği hizmet ağı ile yine A Kalite hizmetlerini sürdürüyor.

ADNAN MENDERES BULVARI TMO YANIN'DA KUSURSUZ VE EKİKSİZ HAFTANIN HER GÜNÜ HER SAAT 7/24 HİZMET VERMEYE İLKE EDİNEN EMRE OTO LASTİK VE JANT DÜNYASI Kendi Alanın'da haklı olarak özel bir ayrıcalık elde etti.

Dünyanın ve TÜRKİYENİN En önde gelen lastik firmalarının çeşitli ürünlerinin satışa sunulduğu EMRE OTO ALSTİK VE JANT Dünyası Yazlık Ve Kışlık Lastikleri piyasanın altın'da uygun fiyat garantisi ve taksit imkanları ile müşterilerinin seçeneğine sunmaya devam ediyor,diğer yandan her türlü marka otomobil için ELBİSTAN'Da Bölgesin'de adres te bulunmayan jantları piyasalara ve müşterilerine sunanarak ELBİSTAN'Da "Jant Dünyası" ünvanını haklı olarak elde eden EMRE OTO LASTİK VE JANT Dünyası Yine satışlarını haftanın 7 Günü 24 Saat olarak yaparken hizmette sınır ve zaman olmadığını gözler önüne seriyor.

Yılların başarısını,tecrübesini,güler yüzlü hizmet anlayışını,dinamik ve deneyeimli personeli ile sürdüren EMRE OTO LASTİK VE JANT Dünyası A Kalite Oto lastik ve jant satışları hizmetlerinin yanın'da başta jant doğrultma,oto lastik tamir ve onarımları ile servis ağını ELBİSTAN'da hizmete devam etmektedir.