Slogan...

  • Telefon 0 543 550 09 44

  • Eposta info@emreotolastik.com

Riken Lastikleri

EN HESAPLI AVRUPA MARKASI

Bayilerimizden tedarik edebileceğiniz Riken marka lastikler, Sırbistan fabrikasından getirilen CE ve EU etiketli ürünlerdir.

YOL YARDIM HEDİYESİ

Araçlarınıza satın alacağınız iki adet Riken lastik için 6 ay, dört adet riken lastik için 1 Yıl ücretsiz yol yardım hediyesi tüm LastikPark Bayilerinde!

GARANTİ ŞARTLARI

LastikPark bünyesinde satışa sunulmakta olan bütün markalar 2 yıl garanti kapsamındadır.Riken, dünyanın bir numaralı lastik üreticisi Michelin'in sahip olduğu markalardan birisidir.

Riken Gomu Endüstri olarak doğan şirket 1917 yılından beri fizik ve kimyasal araştırmalar alanında çalışan Japon çıkışlı bir şirketti. Uzun bir zaman aralığından sonra şirket radikal bir karar alarak faaliyet alanını değiştirerek Riken markası ile lastik üretim pazarına hızlıca bir giriş yaptı. Riken markası şirketin orjinal ismi olan ?Riken Gomu?nun kısaltması olarak markalaşarak hizmet vermeye başladı. Riken markası dünya çapında 3000?i aşkın çalışanı ve Japonya?ya yayılmış kampüsleri ile büyük ve köklü bir organizasyondur.

1979 yılından sonra Riken ürettiği lastikleri Amerika?ya ihraç etmeye başladı. Daha sonra Avrupa?yı da ihraç noktaları arasına kattı ve aranılan bir lastik markası olmayı başardı. 1992?de Riken Michelin firmasının bir markası olarak tescil edildi ve satın alındıktan sonraki süreçte marka Amerika pazarına uyum sağlayabilmesi ve kolay telaffuz edilebilmesi için Riken adıyla anılmaya başlandı.

Avrupa pazarında ekonomik sınıfta kaliteli lastikler arasında yer alan Riken markası, Otomobil, 4x4 ve Hafif ticari araçlar lastiklerinde araç sahiplerinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır. Riken estetik ve teknolojiyi çekici ve cazip bir fiyatla birleştirip tüm hava koşullarını ve kullanıcı taleplerini göze alıp iklimine uygun lastik üretmeyi başarabilen ve her kesime hitap edebilen güçlü bir markadır.